Föremål som liknar litografi Hugo Zuhr
8038 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2021
9104 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 mars 2020
3099 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 1 april 2019
1261 Litografi
Hugo Zuhr (1895-1971), Landskap, motivet: 30x42
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2015
3277 Färglitografi
Hugo Zuhr (1895-1971), Hamn, signerad, motivet: 46x51
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015
9208 Färglitografi
Hugo Zuhr (1895-1971), 355/360, motivet: 40x50
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2014
4259 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 september 2014
7152 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2014
7491 Färglitografi
Hugo Zuhr (1895-1971), 65/ 250, motivet: 39x50
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2014